Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

+989111240184

استدیو صبا قائم شهر در سال ۸۵  تأسیس و موفق به اخذ مجوز از مرکز موسیقی ایران شد و هم اکنون  تدریس پیانو و تئوری موسیقی و همچنین آهنگسازی و تنظیم در این مرکز انجام می پذیرد. آلبوم های متعدد و همچنین همکاری با واحد موسیقی صدا و سیما تهران و مازندران در زمینه ساخت موسیقی تیتراژ و موسیقی فیلم و نیز ضبط موسیقی نیز از جمله فعالیت های این مرکز می باشد.

استودیو صبا قائم شهر در سال ۸۵  تأسیس و موفق به اخذ مجوز از مرکز موسیقی ایران شد. آلبوم های متعدد و همچنین همکاری با واحد موسیقی صدا و سیما تهران و مازندران در زمینه ساخت موسیقی تیتراژ و موسیقی فیلم و نیز ضبط موسیقی نیز از جمله فعالیت های این مرکز می باشد.

 

 

استودیو صبا قائم شهر در سال ۸۵  تأسیس و موفق به اخذ مجوز از مرکز موسیقی ایران شد و هم اکنون  تدریس پیانو و تئوری موسیقی و همچنین آهنگسازی و تنظیم در این مرکز انجام می پذیرد. آلبوم های متعدد و همچنین همکاری با واحد موسیقی صدا و سیما تهران و مازندران در زمینه ساخت موسیقی تیتراژ و موسیقی فیلم و نیز ضبط موسیقی نیز از جمله فعالیت های این مرکز می باشد.

الیاس جوادیان متولد ۱۳۵۲ تهران می باشد که سال هاست بعنوان مدرس پیانو و تئوری موسیقی و همچنین آهنگساز و تنظیم کننده در استان مازندران فعالیت می کند، آلبوم های متعددی  نیز (از جمله اسّاره، بر فلات ایران زمین، شمالی، مجنون و…) به بازار عرضه کرده و

 

 همچنین با واحد موسیقی صدا و سیما تهران و مازندران در زمینه ساخت موسیقی تیتراژ و موسیقی فیلم و نیز ضبط موسیقی مانند سریال پایتخت و خونه به خونه و سوز گلام و ... نیز همکاری بسیاری داشته است،

 

وی در سال ۱۳۸۵ شرکت صبای قائم شهر را با مجوز رسمی از مرکز موسیقی ایران  به جهت انجام کلیه کارهای مربوط به  تهیه آلبوم موسیقی اعم از آهنگسازی، تنظیم، ضبط، میکس و مسترینگ تأسیس نمود و هم اکنون مشغول فعالیت در این مرکز میباشد.

 

 شروع فعالیت هنری وی در زمینه موسیقی به سال ۱۳۷۰ برمی گردد. وی ابتدا با ساز کیبورد موسیقی را شروع کرد سپس با فراگیری پیانو نزد اساتیدی چون آقایان مجید علیزاده که از مدرسان بنام هنرستان موسیقی بودند و همینطور سامان احتشامی که از شاگردان استاد جواد معروفی بودند وبعد از آن نزد استاد انوشیروان روحانی رفت و از آموزش های ارزنده ایشان نیز در زمینه پیانو و آهنگسازی استفاده کرد.

 

وی در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه فارغ التحصیل شد و از سال ۱۳۷۸ نیز به تدریس پیانو و کیبورد پرداخت، علاوه بر این تدریس آهنگسازی و تنظیم موسیقی را نیز انجام می دهد.

 

 وی همچنین دارنده گواهینامه تدریس از مرکز گسترش آموزش های هنری کشور است.

 

وی در سال ۱۳۸۴ عضو کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی ایران شد.

 

از آنجایی که کارهای مربوط به آهنگسازی و تنظیم نظیر ضبط، میکس و مسترینگ به مکان مشخص و مجهزی نیاز دارد، به فکر تاسیس استودیو صدابرداری افتاد و در سال ۸۳ نسبت به تأسیس آن اقدام کرد و در سال ۱۳۸۵ موفق شد مجوز تأسیس استودیو صبا قائم شهر را از مرکز موسیقی ایران اخذ نماید و هم اکنون اکثر فعالیت وی در این مرکز میباشد.